Turkish Millennium

 

Millennium to flagowa seria firmy Turkish. Pierwsze wrażenie gry nie pozostawia złudzeń – to całkowicie zawodowa seria. Tworzone są z myślą o perkusistach, poszukujących unikalnych, rasowych brzmień – nie ma limitu zastosowań dla serii Millennium. Przywodzą na myśl klasyczne   formuły – bogate pasmo alikwot, duża czułość, średnio-lekka waga, wybuchowość i dużo piachu -  dzięki tradycyjnemu wykończeniu.

Ryflowanie talerza jest wąskie i koncentryczne – rozszerza się wraz ze zbliżaniem się do krawędzi. Ten sposób frezowania uwalnia atak talerzy – są wybuchowe, mocne, i rasowe. Chęć stworzenia dynamicznej, wybuchowej i klasycznej zarazem serii zaowocowała opracowaniem cieńszej formuły, o niższej wadze w porównaniu do innych serii.

Talerze tej formuły zachwycają ze względu na unikalność i uniwersalność. Właśnie tak jest – brzmienie Millennium kojarzy się z klasyką jazzu, big bandu oraz -co może wydawać się dziwne – z klasyką rocka.  Seria powstała we współpracy z endorserami i bez wątpienia jest jedną z najbardziej dopracowanych serii firmy Turkish.

 

Hihat: 13”, 14”

Ride: 20”, 21”, 22”

Crash: 16”, 17”, 18”

Crash Ride: 19”, 20”