Turkish Moderate

 

Turkish pragnąć stworzyć uniwersalną serię, która zadowoliłaby brzmieniowo większość bębniarzy, skontruował linię Moderate – jasne, przyjemne blachy w przystępnej cenie. Jakość ręcznie tworzonej serii jest zachwycająca. Moderate nie ma nic wspólnego z tańszymi odpowiednikami innych producentów: tutaj zawartość brązu i formuła B20 jest taka sama jak w innych modelach – Turkish nie obniża kosztów poprzez psucie jakości produktów. Każdy talerz jest małym dziełem sztuki i posiada unikalny charakter. Sekretem dobrej ceny Moderate jest ich dystrybucja: najczęściej są sprzedawane w opłacalnych zestawach.

Seria charakteryzuje się jasnym i wybuchowym soundem, jednak można stwierdzić, że w Moderate ostrość jest delikatnie skontrolowana przez niższy profil talerzy.

Ride jest lekki, z dobrą odpowiedzią pałek, jasny, z bardzo czytelnym bellem i przyjemną projekcją. Crashe są wybuchowe i ostre, pasmo przydźwięków utrzymuje się jeszcze długo po uderzeniu. Hihat jest jasny, bardzo uniwersalny, pół-ciężki, i bardzo dobrze brzmi zarówno zamknięty, jak i pół-otwarty.

Turkish Moderate dostępne w czterech różnych zestawach, różniących się konfiguracją, oraz są sprzedawane oddzielnie..

 

Talerze indywidualne:

 

Hihat: 14”

Ride: 20”

Crash: 16”, 18”

 

Zestawy:

 

Set 1:

Hihat: 14”

Ride: 20”

Crash: 16”, 18”

 

Set 2:

Hihat: 14”

Ride: 20”

Crash: 18”

 

Set 3:

Hihat: 14”

Crash: 16”

 

MX-S:

Hihat: 14”

Crash: 16”

 

 

 

Turkish moderate w DrumStore